Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Bar Route 66 - Opis

Bar Route 66 to wyjątkowe miejsce na mapie Jarosławca, gdzie obok znakomitych burgerów parkują choppery, cruisery, motory sportowe. Warto spróbować również soczystego kurczaka z rożna. Do tego miejsca traficie bardzo łatwo - znajduje się przy głównym deptaku, na przeciwko Punktu Informacji Turystycznej. W sezonie letnim w lokalu odbywają się znakomite, bezpłatne koncerty! Gościli tu już m. in. Sebastian Riedel z zespołem Cree czy Chłopcy z Placu Broni. Burger w muzycznym towarzystwie smakuje jeszcze lepiej!

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Bar Route 66 - Opinie

KOLMi

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Super knajpa i super klimat. Czuć jak by się siedziało gdzieś na trasie między Chicago a LA. Na zamówienie czekaliśmy dosyć krótko. Bardzo miła obsługa. Burger to mistrzostwo świata. Składniki idealnie się ze sobą łączą. Sos w BBQ Chilli Burger pyszny. Przyjemnie ostry że nie zabija smaku a przy tym slodki smak idealnie wpasowuje się w burgera. W lokalu gra muzyka Rockowa, Country i Blues co dodaje klimatu ale nie jest zbyt głośnia więc można na luzie rozmawiać.

Marina Gerszewska

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Klimatyczne miejsce, świetne burgery, frytki, szejki.... Zdecydowanie amerykański klimat w polskim wydaniu. Super!

Spayki

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Pierś z kurczaka tylko z nazwy. Spalona panierka, pierś z kurczaka 3 milimetry. Właściciel patrzy i zadowolony. Nigdy więcej. Szkoda pieniędzy i zdrowia. Zdecydowanie nie polecam.

Zbyszek Cichoń

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Ceny burgerów są drogie dodatkowym minusem jest brak łazienki dla klientów baru, trzeba chodzić do solarium a w loży VIP siedzi codziennie pijany właściciel

W (W)

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 3/5

Fajny klimat, dobre napoje, jedzenie dość słabe, bardzo dziwne, że o godzinie 21:30 już zaczynają zamykać….

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: